Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Fulina Wu Ms. Fulina Wu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:+86-0769-87788370 Е-пошта:fulina@d-ear.cn
Избрана производи
За нас

Гуангдонг стабилна технологија Co.LTD со претходно име на фабрика Донггуан Ксиаоердуо електроникс копродукции, ООД е основана во 1999 година. Фабриката на компанијата се наоѓа во Хуижу, а канцеларијата за продажба во Донггуан, провинцијата Гуангдонг. Има три марки на "STEADY" и "D-ear" со регистриран капитал од 10 милиони јени. И тоа е високо-технолошко претпријатие специјализирано за безбедносно централизирано напојување, дизајнирање, развој, производство и продажба.


Врз основа на годините на акумулација во областа на безбедноста, компанијата може да го води развојот на идните интелигентни области и ги прекрши новите традиции, создаде енергетски ефикасно и заштеда на енергија за дизајн решение, разви нов интегриран интелигентен систем за напојување, и постигна совршена линија за производи за интеграција и интелигентно управување и може да им обезбеди на корисниците вредни производи и услуги.


Производите на компанијата се поделени во серии на проекти и редовни серии на производи. Производите на проектот опфаќаат: напојувања поставени на решетката, напојувања со POE, напојувања од типот на желка, отпорни на вода и експлозии, APPDU, безжичен AP во wallидови, напојувања за контрола на пристап до UPS-от и водоотпорни прекинувачи за POE. Производите на каналот вклучуваат: напојување на дожд на отворено, напојување со вклучување на DC, напојување со IP камера, водоотпорно напојување со наизменична струја, напојување од типот кутија, излезно напојување со повеќе канали, прекинувачи за POE и така натаму. Овие производи се широко користени во финансии, транспорт, образование, енергија, комуникации, интелигентна градежништво и други индустрии, исто така се прошири и на паметни домови и други области.


Како нова генерација на високотехнолошки претпријатија насочени кон интелигентно напојување, ние постојано напредуваме, зајакнуваме независно истражување и развој и секогаш стоиме на чело на полето за истражување и развој на домашно напојување, обезбедувајќи им на клиентите посеопфатни и професионални услуги и даваат поголем придонес во безбедносната индустрија.


Ние ја следиме вредноста на Win-win, иновативноста, одговорноста и високата ефикасност за да им обезбедиме на сите клиенти производи и услуги со висок квалитет. Добредојдовте да не контактирате и да ја посетите нашата фабрика.


Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Гуангдонг стабилна технологија Co.LTD со претходно име на фабрика Донггуан Ксиаоердуо електроникс копродукции, ООД е основана во 1999 година. Фабриката на компанијата се наоѓа во Хуижу, а канцеларијата за продажба во Донггуан, провинцијата Гуангдонг. Има три марки на "STEADY" и "D-ear" со регистриран капитал од 10 милиони јени. И тоа е високо-технолошко претпријатие специјализирано за безбедносно централизирано напојување, дизајнирање, развој, производство и продажба.


Врз основа на годините на акумулација во областа на безбедноста, компанијата може да го води развојот на идните интелигентни области и ги прекрши новите традиции, создаде енергетски ефикасно и заштеда на енергија за дизајн решение, разви нов интегриран интелигентен систем за напојување, и постигна совршена линија за производи за интеграција и интелигентно управување и може да им обезбеди на корисниците вредни производи и услуги.


Производите на компанијата се поделени во серии на проекти и редовни серии на производи. Производите на проектот опфаќаат: напојувања поставени на решетката, напојувања со POE, напојувања од типот на желка, отпорни на вода и експлозии, APPDU, безжичен AP во wallидови, напојувања за контрола на пристап до UPS-от и водоотпорни прекинувачи за POE. Производите на каналот вклучуваат: напојување на дожд на отворено, напојување со вклучување на DC, напојување со IP камера, водоотпорно напојување со наизменична струја, напојување од типот кутија, излезно напојување со повеќе канали, прекинувачи за POE и така натаму. Овие производи се широко користени во финансии, транспорт, образование, енергија, комуникации, интелигентна градежништво и други индустрии, исто така се прошири и на паметни домови и други области.


Како нова генерација на високотехнолошки претпријатија насочени кон интелигентно напојување, ние постојано напредуваме, зајакнуваме независно истражување и развој и секогаш стоиме на чело на полето за истражување и развој на домашно напојување, обезбедувајќи им на клиентите посеопфатни и професионални услуги и даваат поголем придонес во безбедносната индустрија.


Ние ја следиме вредноста на Win-win, иновативноста, одговорноста и високата ефикасност за да им обезбедиме на сите клиенти производи и услуги со висок квалитет. Добредојдовте да не контактирате и да ја посетите нашата фабрика.


Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање