Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Fulina Wu Ms. Fulina Wu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:+86-0769-87788370 Email:fulina@d-ear.cn
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh

Teknologjia e qëndrueshme Guangdong Co.LTD me emrin e mëparshëm të fabrikës Dongguan Xiao'erduo Electronics Co, Ltd, u themelua në vitin 1999. Fabrika e kompanisë është e vendosur në Huizhou, dhe zyra e shitjeve në Dongguan, Provinca Guangdong. Ka tre marka të "STEADY", dhe "D-ear" me një kapital të regjistruar prej 10 milion RMB. Dhe është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në sigurimin e furnizimit të centralizuar të energjisë, dizajnimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen.


Për shkak të viteve të akumulimit në fushën e sigurisë, kompania mund të drejtojë zhvillimin e zonave të ardhshme inteligjente, dhe ka thyer traditat e reja, ka krijuar një zgjidhje të projektimit me efikasitet të energjisë dhe kursim të energjisë, ajo kishte zhvilluar një inteligjent të ri të integruar sistemi i furnizimit me energji elektrike, dhe arriti një linjë të përsosur, Integrimi dhe menaxhim inteligjent të produkteve dhe mund t'u sigurojë përdoruesve produkte dhe shërbime të vlefshme.


Produktet e ndërmarrjes ndahen në seri projektesh dhe seri të rregullta të produkteve. Produktet e projektit mbulojnë: furnizime me energji të montuara në raft, furnizime me energji POE, furnizime me energji të papërshkueshme nga uji dhe tipi i breshkave, APPDU, AP pa tel në mur, furnizime me energji të kontrollit të qasjes UPS dhe ndërprerës të papërshkueshëm nga uji të POE. Produktet e kanalit përfshijnë: furnizimin me energji të jashtme të shiut, furnizimin me energji DC me kalim, furnizimin me energji të Kamera IP, furnizimin me energji të papërshkueshme nga uji AC, furnizimin me energji të Llojit të Kutisë, furnizimin me energji me dalje me shumë kanale, ndërprerësit e POE etj. Këto Produkte janë përdorur gjerësisht në financë, transport, arsim, energji, komunikim, ndërtim inteligjent dhe industri të tjera, gjithashtu u shtri në shtëpi të zgjuar dhe fusha të tjera.


Si një brez i ri i ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë të përqendruar në furnizimin inteligjent të energjisë, Ne vazhdojmë të ecim përpara, duke forcuar kërkimin dhe zhvillimin e pavarur, dhe gjithmonë duke qëndruar në ballë të fushës R&D të furnizimit me energji elektrike të sigurisë së brendshme, duke siguruar klientëve shërbime më gjithëpërfshirëse dhe profesionale dhe japin më shumë kontribut në industrinë e sigurisë.


Ne po ndjekim vlerën e Win-win, inovacionit, përgjegjësisë dhe efikasitetit të lartë për t'u ofruar të gjithë klientëve produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Mirë se vini të na kontaktoni dhe vizitoni fabrikën tonë.


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh

Teknologjia e qëndrueshme Guangdong Co.LTD me emrin e mëparshëm të fabrikës Dongguan Xiao'erduo Electronics Co, Ltd, u themelua në vitin 1999. Fabrika e kompanisë është e vendosur në Huizhou, dhe zyra e shitjeve në Dongguan, Provinca Guangdong. Ka tre marka të "STEADY", dhe "D-ear" me një kapital të regjistruar prej 10 milion RMB. Dhe është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në sigurimin e furnizimit të centralizuar të energjisë, dizajnimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjen.


Për shkak të viteve të akumulimit në fushën e sigurisë, kompania mund të drejtojë zhvillimin e zonave të ardhshme inteligjente, dhe ka thyer traditat e reja, ka krijuar një zgjidhje të projektimit me efikasitet të energjisë dhe kursim të energjisë, ajo kishte zhvilluar një inteligjent të ri të integruar sistemi i furnizimit me energji elektrike, dhe arriti një linjë të përsosur, Integrimi dhe menaxhim inteligjent të produkteve dhe mund t'u sigurojë përdoruesve produkte dhe shërbime të vlefshme.


Produktet e ndërmarrjes ndahen në seri projektesh dhe seri të rregullta të produkteve. Produktet e projektit mbulojnë: furnizime me energji të montuara në raft, furnizime me energji POE, furnizime me energji të papërshkueshme nga uji dhe tipi i breshkave, APPDU, AP pa tel në mur, furnizime me energji të kontrollit të qasjes UPS dhe ndërprerës të papërshkueshëm nga uji të POE. Produktet e kanalit përfshijnë: furnizimin me energji të jashtme të shiut, furnizimin me energji DC me kalim, furnizimin me energji të Kamera IP, furnizimin me energji të papërshkueshme nga uji AC, furnizimin me energji të Llojit të Kutisë, furnizimin me energji me dalje me shumë kanale, ndërprerësit e POE etj. Këto Produkte janë përdorur gjerësisht në financë, transport, arsim, energji, komunikim, ndërtim inteligjent dhe industri të tjera, gjithashtu u shtri në shtëpi të zgjuar dhe fusha të tjera.


Si një brez i ri i ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë të përqendruar në furnizimin inteligjent të energjisë, Ne vazhdojmë të ecim përpara, duke forcuar kërkimin dhe zhvillimin e pavarur, dhe gjithmonë duke qëndruar në ballë të fushës R&D të furnizimit me energji elektrike të sigurisë së brendshme, duke siguruar klientëve shërbime më gjithëpërfshirëse dhe profesionale dhe japin më shumë kontribut në industrinë e sigurisë.


Ne po ndjekim vlerën e Win-win, inovacionit, përgjegjësisë dhe efikasitetit të lartë për t'u ofruar të gjithë klientëve produkte dhe shërbime me cilësi të lartë. Mirë se vini të na kontaktoni dhe vizitoni fabrikën tonë.


Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim